امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۸:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91266
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صبح امروز سه شنبه  4 تیرماه به جهت ایجاد هماهنگی در خصوص  طرح سینما کارت  جلسه ای میان هیأت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، صبح امروز سه شنبه  4 تیرماه به جهت ایجاد هماهنگی در خصوص  طرح سینما کارت  جلسه ای میان هیأت مدیره انجمن سینما داران و مسئولین شرکت «ارتباط فردا» بانک آینده و با حضور دکتر  محمد احسانی  معاون  سازمان سینمایی و مهندس  مجید مسچی  مدیر عامل موسسه سینما شهر در سازمان سینمایی برگزار شد .

در این جلسه که با هدف هماهنگی دو رکن اصلی اجرای طرح «سینما کارت» بر گزار شد ، طرفین  با طرح مسائل و مشکلات مربوطه ،  به تفاهم در خصوص اجرای هر چه بهتر این طرح در راستای رضایتمندی هر چه بیشتر مخاطبین رسیدند.

درابتدای جلسه  مهندس مجید مسچی با بیان سابقه ای ناموفق از اجرای طرحی مشابه سینما کارت در 10 سال پیش ، طرح فعلی را بسیار متفاوت و با برنامه ریزی درست در جهت بر آوردن اهداف سازمان سینمایی در جذب مخاطب همراه با پیش بینی رضایت مندی تماشاگران با همکاری بانک آینده و سینما داران دانست  .

در ادامه سید حامد قناد پور مدیر عامل شرکت «ارتباط فردا» به سینما داران اطمینان داد که بانک آینده در ارائه سرویس‌های مورد نظر سینما‌ها ، پشتیبانی خوب و مناسبی  خواهد داشت و حتی بانک آینده این آمادگی را دارد که تمامی سرویس های خدماتی خود را در سالن سینما به انجام رساند.

در این جلسه  هیأت مدیره انجمن سینما داران  نیز ضمن استقبال از این طرح اعلام کردند که در اجرای هر چه بهتر طرح سینما کارت تلاش خواهند کرد.

در پایان جلسه "محمد احسانی " با ابراز خرسندی از اجرای این طرح در راستای کمک به سینمای ایران گفت : ما این طرح را با نیت مثبت ادامه خواهیم داد و از نگاه فرهنگی مدیریت بانک آینده نیز تشکر میکنیم .

وی نکته اصلی در اجرای موفقیت آمیز این طرح را در اطلاع رسانی درست و مناسب دانست و گفت : با اطلاع رسانی درست  و آگاهی دادن مردم نسبت به این موضوع ، طرح سینما کارت به صورت یک مطالبه عمومی خواهد شد و انشاء الله برکات خوبی نصیب سینمای ایران خواهد کرد.

سینما کارت ، یک کارت خرید بانکی است که بصورت مشترک و با همکاری بانک آینده ، سازمان سینمایی و موسسه سینما شهر تهیه شده است .از این کارت می توان فقط به منظور خرید بلیط سینماهای طرف  قرارداد با موسسه سینما شهر و از طریق پایانه های فروشگاهی بانک عامل نصب شده در سینماهای مذکور استفاده نمود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار