امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91275
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۳۲
تعداد بازدید: 49
محسن ملکی سخنگو و مدیر پروژه خرید تضمینی گندم بانک سپه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: تاکنون 3 ...

محسن ملکی سخنگو و مدیر پروژه خرید تضمینی گندم بانک سپه در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: تاکنون 3 میلیون و 86 هزار و 522 تن گندم از کشاورزان 27 استان کشور به صورت تضمینی خریداری شده است.

وی افزود: بانک سپه کلیه مطالبات گندم‌کاران را به مبلغ 32 هزار و 722 میلیارد ریال به کشاورزان پرداخت کرده و تا به امروز کشاورزان هیچ‌گونه طلبی بابت فروش گندم خود از این بانک ندارند.

سخنگو و مدیر پروژه خرید تضمینی گندم اظهار داشت: این میزان خرید تاکنون از 519 مرکز طی 499 هزار و 766 محموله انجام شده است.

ملکی اظهار داشت: استان خوزستان با 958 هزار و 76 تن گندم تاکنون رکورددار بوده است.

وی افزود: بانک سپه به عنوان واسطه بین دولت و کشاورزان وظیفه انتقال وجه به کشاورزان را بر عهده دارد که در این بین به درستی وظیفه خود را درک و نقش خود را ایفا نموده است.

ملکی تصریح کرد: همچنین این بانک تمام امکانات خود را برای دریافت وجه از دولت و واریز به موقع آن به حساب کشاورزان به کار گرفته و سعی کرده تا پول‌های حاصل از فروش گندم را به کشاورزان را در اسرع وقت به آنان برساند.

انتهای پیام/ب
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها