امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91296
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۶
تعداد بازدید: 43
جواد ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه ...

جواد ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه تقسیمات کشوری قانون دارد و ما تعرضی در بحث تقسیمات کشوری نداریم، گفت: تقسیم کشور به مناطق 5 گانه کاملاً مربوط به موضوعات داخلی وزارت کشور است.

وی تصریح‌کرد: برای سهولت و کاهش هزینه‌‌ها این تقسیم‌بندی صورت گرفت و استان‌های همجوار که بعد مسافت کمتری داشته و موضوعات مشترکی دارند کنار هم قرار داده شدند و آنها را به 5 منطقه تقسیم کردیم که این تقسیم‌بندی کاملاً مربوط به موضوعات داخلی وزارت کشور است و ربطی به قانون تقسیمات کشوری ندارد.

ناصریان با تأکید بر اینکه این تقسیم‌بندی برای اجرای سیاست‌های داخلی وزارت کشور است، افزود: اهداف ما از این تقسیم‌بندی موضوعات داخلی مانند ایجاد وحدت رویه در قوانین، هماهنگی در اجرای سیاست‌های دولت، هم‌افزایی و تبادل تجربیات و ارائه برنامه توسعه است و ضمن توسعه استان نگاه کلی ما توسعه منطقه‌ای نیز است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با این تقسیم‌بندی هیچ استانی زیر نظر استان دیگری نمی‌رود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها