امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۵:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9130
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۲
تعداد بازدید: 99
مهدی حسین‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» از موافقت بانک مرکزی جمهوری برای درج نام صندوق مهرامام رضا(ع) در سامانه تسهیلات ...

مهدی حسین‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» از موافقت بانک مرکزی جمهوری برای درج نام صندوق مهرامام رضا(ع) در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج خبر داد و اظهار داشت: به منظور آسان سازی و کمک به رفع دغدغه های جوانان و کاهش صف انتظار پرداخت تسهیلات ازدواج، این صندوق برای پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج جوانان اعلام آمادگی کرده و اکنون نیز در فهرست بانک‌های عامل در این راستا قرار گرفت.

مدیرعامل صندوق مهر امام رضا (ع) با اعلام آمادگی شعب این صندوق در سراسر کشور برای پرداخت این تسهیلات افزود: متقاضیان می‌توانند با ورود به سامانه تسهیلات ازدواج بانک مرکزی، یکی از 360 شعبه صندوق مهرامام رضا(ع) در سطح کشور را انتخاب و با مراجعه به شعب صندوق برای دریافت این تسهیلات اقدام نمایند.

مدیرعامل صندوق مهرامام رضا(ع) با اعلام اعتبار تعیین شده برای پرداخت این تسهیلات گفت: بدین منظور صندوق مبلغ 500 میلیارد ریال برای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج در مرحله اول پیش بینی شده است.

وی افزود: صندوق مهرامام رضا(ع) در نخستین سال های فعالیت خود با ورود به عرصه پرداخت تسهیلات ازدواج جوانان عملکرد موفقی در آسان سازی و روان سازی، کاهش مدت زمان انتظار و تسهیل ضمانت ها طی سال های 85 الی 87 داشته است.
حسین نژاد همچنین تصریح کرد: در آینده نزدیک یارانه نقدی سرپرستان خانوار از طریق شعب صندوق پرداخت خواهد شد.

به گفته مدیرعامل صندوق مهر امام رضا از ابتدای سال تاکنون 6 هزار و 739 فقره تسهیلات قرض الحسنه اشتغال به مبلغ 423 میلیارد و 394 میلیون و 500 هزار ریال پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه این تسهیلات از محل منابع دولتی و منابع مردمی صندوق مهرامام رضا(ع) پرداخت شده است افزود: دو هزار و 637 فقره از این تسهیلات به مبلغ 267 میلیارد و 508 میلیون ریال از محل منابع دولتی و چهار هزار و 102 فقره با اعتبار 155 میلیارد و 886 میلیون و 500 هزار ریال از محل منابع مردمی است.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها