امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91304
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۵۶
تعداد بازدید: 62
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین، «رافائل کوره‌آ» رئیس جمهور اکوادور طی مصاحبه‌ای با خبرنگاران در خلیج ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در آمریکای لاتین، «رافائل کوره‌آ» رئیس جمهور اکوادور طی مصاحبه‌ای با خبرنگاران در خلیج «گوآیاکیل» (واقع در اکوادور) بیان کرد: اکوادور آماده حمایت همه‌جانبه از آرژانتین می‌باشد؛ به اعتقاد من کشورهای آمریکای لاتین در اقدامی هماهنگ قادر به ایستادگی در برابر این مسئله هستند اما متأسفانه هنوز به این اتحاد لازم نرسیده‌اند.

خبرگزاری «آندس» در این خصوص نوشت: «رافائل کوره‌آ» در صحبت‌هایش از شرایط کنونی در جهان سخن گفت و افزود این شرایط حاکم به گونه‌ای بوده که نه تنها بی‌عدالتی در آن موج می‌زند بلکه اقدامات غیراخلاقی نیز در آن رواج پیدا کرده است.

وی در ادامه افزود که ما فقط با حفظ اتحاد و همبستگی می‌توانیم این حکم ناعادلانه را تغییر دهیم.

رئیس جمهور اکوادور در آخر ضمن اشاره به عملکرد این صندوق اعلام کرد: عملکرد صندوق کرکس مانند دلالان بوده و آن‌ها اوراق قرضه را با قیمتی پایین‌تر از ارزش واقعی خریداری کرده و با چند برابر قیمت قصد فروش آن را دارند.

به گزارش فارس، دیوان عالی آمریکا تاکنون 2 بار به نفع این صندوق حکم صادر کرده و آرژانتین را مجبور به پرداخت 100 درصد ارزش اوراق قرضه خریداری شده توسط صندوق کرکس کرده است.

صندوق کرکس به کشورهایی که دچار مشکلات اقتصادی شده‌اند وام داده اما با ادعای پس گرفتن مبلغ گزافی از این کشورها، آن‌ها را با بحرانی دیگر روبه‌رو کرده است.
انتهای پیام
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها