امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۰۵:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9132
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۲
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در آخرین جلسه خود پیشنهاد سازمان تنظیم ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات در آخرین جلسه خود پیشنهاد سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در خصوص «آیین‌نامه اجرایی حمایت از صاحبان صنایع و منابع و مهارت‌های داخل کشور در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات» را بررسی کرد.

این کمیسیون سپس در راستای اجرای سیاست‌های کلی تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی ابلاغ شده توسط مقام معظم رهبری به منظور ارزیابی و نظارت بر عملکرد اپراتورها در رعایت استفاده حداکثری از منابع و مهارت‌های ایرانی در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور با تصویب مفاد این آیین‌نامه موافقت کرد.

در این آیین‌نامه توجه ویژه‌ای به تولید ملی و استفاده از کار و سرمایه ایرانی، ایجاد فرصت یادگیری و انتقال دانش فنی و سازمانی لازم برای ظرفیت‌های پیمانکاری داخلی و یا حضور طرف‌های خارجی با مشارکت شرکت‌های ایرانی و افزایش اشتغال و کاهش نرخ بیکاری در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات شده است.

برخی از مصادیق استفاده از منابع و مهارت‌های ایرانی شامل استفاده از تجهیزات و به کارگیری تجهیزات بخش که در داخل کشور تولید می‌شود، استفاده از خدمات مشاوره‌ای، استفاده از نیروی انسانی، آموزش و فعالیت‌های تحقیقات و توسعه و تجاری سازی است.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار