امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 23
۰۴:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91330
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۴۹
تعداد بازدید: 140
سید محسن اسدی در گفت و گو با فارس گفت: در حال حاضر در میدان بهمن به ویژه در طول روز، منقل و بساط پخت و پز جگر در خیابان دیده نمی شود و با چند مورد ...

سید محسن اسدی در گفت و گو با فارس گفت: در حال حاضر در میدان بهمن به ویژه در طول روز، منقل و بساط پخت و پز جگر در خیابان دیده نمی شود و با چند مورد متخلف نیز برخورد می کنیم و نیروهای ما در منطقه درگیر هستند. اما این به طور کلی رخ نمی دهد.

وی اذعان داشت: البته نوع غذایی که در این منطقه ارائه می شود، می طلبد که در فضای باز سرو شود که ما در منطقه فضایی مثل فرحزاد نداریم و به همین دلیل از ساعت 9 شب به بعد خیلی با این موضوع برخورد نمی کنیم. اما از مشاور خواسته ایم که مجتمع رستورانی طراحی کند و در آینده قطعا این رستوران ها ساماندهی می شود؛ زیرا سرمایه گذار برای تملک یکجای این املاک ابراز تمایل کرده است.

شهردار منطقه 16 در ادامه درباره ساماندهی کشتارگاه نیز گفت: این مجموعه در طرح جامع و تفصیلی در پهنه تجارت بین الملل قرار گرفته است. زیرا در امکان سنجی و ملاحظات شهرسازی در این دو طرح، به منظور ایجاد تعادل بین شمال و جنوب شهر، مشاوران به این نتیجه رسیده اند که گسترش پهنه های تجاری در مقیاس بین المللی باید در جنوب شهر باشد.

اسدی اضافه کرد: به همین منظور، طرحی برای ایجاد پهنه تجارت بین الملل تهیه شده که بخش هایی از مناطق 15، 16، 19 و 20 را در بر می گیرد و به محور شوش- بعثت معروف شده است. بخش اثرگذار این پهنه در منطقه 16 پیش بینی شده و دلیل آن هم وجود پلاک های بزرگی است که پتانسیل ادغام و ایجاد یک مرکز تجارت بین المللی را دارند.

وی ادامه داد: سردخانه تهران در ابتدایی ترین نقطه این محور قرار دارد که برای طراحی Business Plan آن در منطقه مشاور به کار گرفته ایم. اخیرا نیز با مشاور جلسه ای داشته ایم و به دنبال این هستیم که با مشارکت بخش خصوصی و مشارکت فرهنگسرای بهمن، این محدوده را به مرکز تجاری، اداری و فرهنگی تبدیل کنیم.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها