امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۶:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91355
تاریخ انتشار: ۴ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۴۲
تعداد بازدید: 197
بنابر گزارش رسانه های فرقه انحرافی شیرازی، صادق شیرازی سردسته این فرقه،‌ امشب در شهر قم با افرادی که مبلغان ماه رمضان توصیف شده اند، جلسه ...

بنابر گزارش رسانه های فرقه انحرافی شیرازی، صادق شیرازی سردسته این فرقه،‌ امشب در شهر قم با افرادی که مبلغان ماه رمضان توصیف شده اند، جلسه دارد و قرار است این جلسه توسط هشت شبکه ماهواره ای وی به صورت زنده پخش شود.

به گزارش پیروان موعود؛ جهان نوشت:شبکه های فرقه شیرازی با هزینه میلیون ها دلاری اداره می شوند و گزارش های مختلفی از تامین مالی آنها از سوی برخی دولت های اروپایی منتشر شده است.

اما فارغ از این موضوع، فعالیت و ارتباط ماهواره ای آزادانه صادق شیرازی و عواملش در قم با این شبکه ها که رسما تفرقه افکنی بین شیعه و سنی و ایجاد چند دستگی را در دستور کار قرار دارند، تعجب برانگیز است.

در واقع روشن نیست که چرا هیچ نظارت قانونی بر این ارتباطات ماهواره ای تفرقه افکن که با هزینه های سنگین و به مدد دستگاه های پیشرفته صورت می گیرد - و استفاده از آنها نیازمند اخذ مجوز است-، اعمال نمی شود.

از سوی دیگر، یاسر الحبیب، داماد مجتبی شیرازی برادر آقای صادق شیرازی در یکی از همین شبکه های ماهواره ای، ملت عراق را به تجمع در مقابل بیت آیت الله سیستانی تحریک می کند به این بهانه که این مرجع تقلید با فتوای جهاد، مسلمانان را مقابل هم قرار داده است.

این رفتار در عین حال که اذعان ناخواسته به رویکرد اشتباه فرقه شیرازی در تفرقه افکنی
بین شیعه و سنی است، در واقع حمایت رسمی از گروهک تروریستی داعش هم هست زیرا خلاف ادعای فرقه شیرازی و به تصریح اهل سنت و تشییع، داعشی ها نه شیعه هستند و نه سنی. این گروهک تروریستی در هفته های اخیر علیه هر دو مذهب مسلمان مرتکب جنایات متعددی شده اند.

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها