امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91357
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 35
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،اعضای هیئت رئیسه و رؤسای کمیسیون‌های مجلس خبرگان رهبری در پایان ششمین نشست مشترک ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،اعضای هیئت رئیسه و رؤسای کمیسیون‌های مجلس خبرگان رهبری در پایان ششمین نشست مشترک خود در آستانه ماه مبارک رمضان، باصدور بیانیه ای ضمن تبریک حلول این ماه شریف همگان را به بهره‌گیری هر چه بیشتر از فیوضات و برکات این ماه با عظمت فرا خواندند و حمایت خود را از مواضع داهیانه مقام معظم رهبری، مرجعیت شیعه و علمای اهل سنت در مورد مسائل اخیر عراق که تبعیت و همراهی مردم و اقوام و گروه‌های عراقی را به دنبال داشت اعلام کردند.

همچنین در این بیانیه بر وحدت شیعه و سنی و وحدت اقوام مختلف و اقلیت‌های دینی عراق تأکید کرده؛ این امر را ضامن یکپارچگی کشور عزیز عراق دانستند.

در پایان این بیانیه آمده است:اعضای حاضر در جلسه مشترک همچنین با اشاره به اقدامات وحشیانه گروه تکفیری داعش در عراق و سوریه و محور مقاومت تصریح کردند که دست پنهان و شوم آمریکا، اسرائیل و برخی دول عربی مرتجع و عناصر باقی مانده از حزب بعث عراق و جدایی‌طلبان فریب خورده از آستین این گروه خبیث بیرون آمده که اگر چه در ظاهر ناراحتی مسلمانان را در پی داشت ولی وحدت و همدلی مردم عراق را پدید آورد که خود از ارزش بالایی برخوردار است. شرکت کنندگان در این نشست همچنین بر دفاع از بقاع متبرکه دینی به خصوص عتبات عالیات تصریح کردند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها