امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9136
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۲
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شاتا  حسب پیگیری و بررسی های به عمل آمده بازرسان سازمان حمایت، پرونده‌های تعزیراتی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شاتا  حسب پیگیری و بررسی های به عمل آمده بازرسان سازمان حمایت، پرونده‌های تعزیراتی مبنی بر افزایش خود سرانه قیمت از سوی چند شرکت تولیدی تشکیل شد.

به دلیل افزایش خود سرانه قیمت و عدم ثبت در سامانه 124 سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ،توسط دو شرکت تولیدکننده تجهیزات پزشکی و یک شرکت تولیدکننده نئوپان ، به پرداخت بیش از 6 میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شدند.

بنابراین گزارش؛ پس از انجام تحقیقات مقدماتی مشخص شد، یکی از معروف ترین تولیدکنندگان نئوپان خام و دو شرکت تولیدکننده عمده تجهیزات پزشکی، بدون اخذ مجوز از سوی این سازمان و عدم ثبت در سامانه 124، ‌اقدام به عرضه محصولات خود بالاتر از قیمت تعیین شده به بازار کرده‌اند.

این گزارش حاکی است پرونده‌های مذکور پس از طی مراحل قانونی جهت رسیدگی و اعمال قانون به شعبه 55 تعزیرات حکومتی استان تهران ارجاع شد.

با توجه به مستندات موجود در پرونده‌ها از سوی شعبه یاد شده، متخلفان در مجموع به پرداخت بیش از 6 میلیارد و 500 میلیون و 237 هزارو 710 ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شدند.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها