امروز : سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 12
۰۸:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91362
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
کارلوس کی‌روش در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی فارس به برزیل درخصوص اینکه مردم ایران دوست دارند او سرمربی تیم‌ملی بماند آیا این اتفاق خواهد افتاد یا خیر ...

کارلوس کی‌روش در گفت‌وگو با خبرنگار اعزامی فارس به برزیل درخصوص اینکه مردم ایران دوست دارند او سرمربی تیم‌ملی بماند آیا این اتفاق خواهد افتاد یا خیر گفت: خیلی سخت است بخواهم الان در این خصوص صحبت کنم اجازه دهید مقداری زمان بگذرد و سپس بیشتر در این‌باره صحبت خواهم کرد.

وی ادامه داد: بحث و گفت‌وگوها و مذاکراتمان ادامه دارد اما مردم ایران بدانند که من با عشق و قلبم برای آنها کار کرده و حالا هم با همین عشق با آنها صحبت می‌کنم. دوست ندارم صحبت‌هایم را تکرار کنم. در گذشته حرف‌های اساسی را زده‌ام. از همه مردم ایران، رسانه‌ها و تمام کسانی که از من حمایت کردند تشکر می‌کنم.

کی‌روش در مورد اینکه آیا از جام‌جهانی برای او خاطره بدی به جای ماند یا خیر گفت: روزهای خوبی را تجربه کردم و با توجه به بازیکنانی که داشتم مگر می‌شد خاطره بدی برایم به جای بماند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا می‌توان امید داشت که او در جام ملت‌های آسیا همچنان سرمربی تیم‌ملی کشورمان باشد گفت: برای ایران میراث بزرگی ماند که می‌تواند در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد و حتی قهرمان آسیا شود.

کی‌روش در مورد اینکه پس وضعیت سرمربی این تیم چه خواهد شد گفت: ما بازیکنان بزرگی داریم.

انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار