امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9137
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۲
تعداد بازدید: 103
غلامرضا ریحانی بزرگ در گفت‌‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به بحث واگذاری امور بیمه بیکاری از سوی وزارت تعاون کار و رفاه به ...

غلامرضا ریحانی بزرگ در گفت‌‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به بحث واگذاری امور بیمه بیکاری از سوی وزارت تعاون کار و رفاه به دفاتر پیشخوان دولت اظهار داشت: در این راستا کانون عالی کاریابی‌ها اعتراض خود را به وزارتخانه اعلام کرد و بسیاری از خدمات دولتی به دفاتر واگذار شده است.

وی افزود: در مورد پایش بیمه بیکاری هنوز قطعیت نیافته که به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شود.

دبیر کانون عالی انجمن‌های صنفی کاریابی‌های کشور با بیان اینکه مسائلی در خصوص ثبت نام شرکت‌های تعاونی و موارد مشابه به دفاتر پیشخوان واگذار شده است،‌ گفت: مسئولان وزارتخانه عنوان می‌کنند که کاریابی‌ها نمیتوانند در این مباحث ورود کنند و بهتر است در زمینه بکارگماری فعالیت داشته باشند.

ریحانی تاکید کرد: در گذشته قرار بود برخی امور تصدی‌گرایانه به کاریابی‌ها واگذار شود که تاکنون هیچ خبری از این موضوع نیست.

وی با اشاره به اینکه برخی موارد را به صورت موردی و آزمایشی به کاریابی‌ها واگذار شده است، تصریح کرد: با رویکرد فعلی بعید به نظر می‌رسد که اموری به کاریابی‌ها واگذار شود.

به گفته این فعال کاریابی‌ها،‌ تاکنون بارها به مسئولان در خصوص وضعیت نامطلوب کاریابی‌ها گوشزد شده است اما خبری از حمایت‌ها مشاهده نمی‌شود.

دبیر کانون عالی انجمن‌های صنفی کاریابی‌های کشور در خصوص اعزام نیروی کار به خارج بیان داشت: در این راستا برنامه خاصی مشاهده نمی‌شود و چشم‌انداز مثبت و اعزامی در کار نیست.

انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها