امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۶:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91374
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله سید محمدعلی علوی‌گرگانی پیش از ظهر امروز در دیدار جمعی از افسران سپاه امام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم، آیت‌الله سید محمدعلی علوی‌گرگانی پیش از ظهر امروز در دیدار جمعی از افسران سپاه امام علی(ع) از سراسر کشور با اشاره به نزدیکی ماه مبارک رمضان اظهار کرد: همه باید برای میهمانی خدا آماده شویم و به استقبال آن برویم.

وی با بیان اینکه میزبان خداوند و دعوت‌کننده نیز پیامبر اکرم(ص) و قرآن است، گفت: هر فردی ماه رمضان را درک کند روزه می‌گیرد بنابراین برای رفتن به این میهمانی باید خود را تطهیر کرده و آماده کنیم.

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به تجاوزات داعش در عراق تصریح کرد: نطفه پاک نیروی پاک تحویل می‌دهد و نطفه ناپاک نیز نیرویی ناپاک تربیت می‌کند.

آیت‌الله علوی‌گرگانی افزود: داعش با جنایات خود نشان می‌دهد از نطفه ناپاکی بوده است.

وی دوری از خدا، پیامبر اکرم(ص) و ائمه اطهار (ع) را در انجام گناه موثر دانست و گفت: در صورتی که از خداوند فاصله بگیریم دچار خوی درندگی می‌شویم و بدون توجه هر کاری را انجام می‌دهیم.

استاد حوزه علمیه قم خاطرنشان کرد: در این ماه از غیبت، تهمت و کارهای ناپسند دوری کنید و مراقب اعمال و رفتارهای خود باشد.

آیت‌الله علوی‌گرگانی روزه آدمی در ماه مبارک رمضان را به نمک و شکر بسته شده تشبیه کرد و گفت: گناهان فرد روز‌ه‌دار مانند نمک و شکری که در آب حل شود از بین می‌رود، البته افراد در همه حال باید مراقب اعمال خود باشند.

وی تصریح کرد: فردی که برای ماه مبارک رمضان ارزش قائل شود پاکیزه و مطهر خواهد شد.

استاد حوزه علمیه قم بیان کرد: عده‌ای تنها به دنیا اهمیت می‌دهند و به آخرت اعتقادی ندارند بنابراین بدون ترس از خدا هر کاری را انجام می‌دهند که عذابی سخت در انتظار ایشان است.
انتهای پیام/78008/ر20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها