امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91392
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ششمین جلسه مشترک هیأت رئیسه و رؤسای کمیسیون‌های مجلس خبرگان رهبری عصر ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ششمین جلسه مشترک هیأت رئیسه و رؤسای کمیسیون‌های مجلس خبرگان رهبری عصر امروز (چهارشنبه) بر اساس تبصره 2 ماده 15 آیین ‌نامه داخلی این مجلس به ریاست آیت‌الله هاشمی‌شاهرودی در محل دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری برگزار شد.

به گزارش فارس، تبصره 2 ماده 15 آیین‌نامه داخلی مجلس خبرگان رهبری مقرر می‌دارد هیأت رئیسه مجلس خبرگان موظف است در فاصله دو اجرائیه عادی خبرگان که معمولا در شهریورماه هر سال برگزار می‌شود حداقل دو ماه قبل از اجلاس رسمی خبرگان یک جلسه با حضور اعضای هیأت رئیسه و روسای کمیسیون‌ها و پنج نفر از خبرگان به تشخیص هیأت رئیسه برای بررسی و تبادل نظر در خصوص مسائل مهم مربوط به خبرگان و ایجاد هماهنگی و تنظیم عملکرد کمیسیون‌ها تشکیل و گزارش جلسه را در اولین اجلاس رسمی خبرگان مطرح می‌کند.

بر پایه این خبر، در این جلسه آیت‌الله محمد یزدی، آیت‌الله سیداحمد خاتمی، حجت‌الاسلام ابراهیم رئیسی، آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی و روسای دیگر کمیسیون‌های مجلس خبرگان رهبری حضور دارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها