امروز : پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 18
۲۰:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91403
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 35
سید مهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به ...

سید مهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به سالروز حادثه تروریستی دفتر حزب جمهوری در هفتم تیرماه سال 60 گفت: دشمنان انقلاب اسلامی همواره سعی داشته‌اند تا از حربه اقدامات تروریستی چه به منظور ایجاد رعب و وحشت و چه به منظور حذف عوامل مؤثر در نظام اهداف خود را دنبال کند.

وی افزود: استکبار جهانی همواره با بمب‌گذاری و ترور و یا حمایت از گروهک‌های تروریستی به دنبال ایجاد رعب و وحشت و یا از سر راه برداشتن برخی شخصیتها بوده است که البته باید به این موضوع نیز توجه داشته باشد که نتایج این اقدامات دامن خود آنها را نیز خواهد گرفت.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس اظهار داشت: ترور شخصیتهای همچون شهید بهشتی و یاران وی و... نه تنها مانع پیشرفت جمهوری اسلامی نشده بلکه عزم و اراده ملت و نظام را برای ادامه مسیر خود راسختر کرده است و لذا دشمنان نیز باید از اقدامات گذشته خود درس بگیرند و تجربیات گذشته خود را مجددا تکرار نکنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار