امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۱۸:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9143
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۲
تعداد بازدید: 78
به گزارش فارس به نقل از پی سی ورلد، رابط کاربری این سایت شاهد برخی تغییرات بوده و علاوه بر این یک ترابایت فضای رایگان برای ذخیره عکس های مختلف برای ...

به گزارش فارس به نقل از پی سی ورلد، رابط کاربری این سایت شاهد برخی تغییرات بوده و علاوه بر این یک ترابایت فضای رایگان برای ذخیره عکس های مختلف برای کاربران در نظر گرفته شده است. این امر باعث می شود کاربران بتوانند عکس های مختلف را با کیفیت اصلی در فلیکر ذخیره کنند.

انتشار این خبر به دنبال تایید خبر خرید سایت تامبلر از سوی یاهو به قیمت 1.1 میلیارد دلار نشان دهنده سیاست گذاری های جدید یاهو برای جذب مشتری است.

یاهو از زمان خرید فلیکر در سال 2005 به علت عدم اعمال تغییرات گسترده در آن مورد انتقادهای گسترده بوده است. محبوبیت فلیکر به دنبال راه اندازی برخی خدمات رقیب مانند اینستگرام رو به کاهش بوده و از راه رسیدن شبکه های اجتماعی نیز بر این سایت تاثیر منفی گذاشت. علیرغم همه این مشکلات فلیکر کماکان 89 میلیون نفر کاربر دارد.

مریسا میر مدیر عامل یاهو هدف از این تغییرات را ایجاد جذابیت مجدد در سایت یاد شده عنوان کرده است. اعطای یک ترابایت فضای رایگان به هر کاربر فلیکر بدین معناست که هر فرد می تواند 530 هزار عکس با حداکثر کیفیت را در سایت یاد شده ذخیره کند.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها