امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۰۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91454
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرنگار قضائی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن رحیمی مدیر کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضائیه در جمع عوامل سریال برابر اصل ...

به گزارش خبرنگار قضائی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن رحیمی مدیر کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضائیه در جمع عوامل سریال برابر اصل و مسئولان کانون سردفتران و دفتریاران قوه قضائیه اظهار داشت: یکی از مهمترین اقداماتی که می‌تواند در جهت رعایت قانون انجام شود ساخت سریال‌های آموزشی است.

وی با تأکید بر اینکه باید به مسائل حقوقی بیشتر پرداخته شود گفت: در 5 سال گذشته تلاش کردیم که سریال‌هایی که پیرامون مسائل حقوقی ساخته می‌شود مسائل حقوقی به نحوی شایسته در آنها لحاظ شود اما متاسفانه در سریال‌های تلویزیونی انچه که به مردم ارائه می‌شود فارغ از مسائل حقوقی است و بیشتر از کپی‌برداری از سریال‌های خارجی است.

مدیر کل روابط عمومی و تشریفات قوه قضائیه با تاکید بر اینکه باید به مردم خدمات حقوقی رایگان ارائه داد گفت: بر اساس برنامه 5 توسعه صدا و سیما یکی از سازمان‌هایی است که ملزم به آگاهی‌رسانی است.

رحیمی تاکید کرد: هر چقدر مردم آگاه باشند میزان جرائم کاهش پیدا می‌کند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه بر ثبت معاملات در قرآن اشاره شده است گفت: من به نوبه خودم اعلام آمادگی می‌کنم تا با فیلمسازان همکاری داشته باشیم همانطور که تا کنون مشاوره حقوقی رایگان را به فیملسازان داده‌ایم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها