امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۰۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91455
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 56
مصطفی خرامان، نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیان داشت: به تازگی ...

مصطفی خرامان، نویسنده ادبیات کودک و نوجوان در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بیان داشت: به تازگی رمانی را برای گروه سنی نوجوان نوشته و تحویل ناشر داده‌ام اما هنوز قرارداد این کار بسته نشده است به همین منظور نمی‌توانم اسم ناشر را بیان کنم.

وی اضافه کرد: عنوان این رمان را «بازجویی»، نامگذاری کرده‌ام اما امکان اینکه عنوان آن تغییر کند، وجود دارد، همچنین مضمون این کتاب اجتماعی و تلفیقی از یک رمان رئال و فانتزی است البته بیشتر جنبه رئال دارد اما رگه‌های فانتزی هم در آن مشاهده می‌شود.

خرامان درباره دیگر اثر زیر چاپ خود، بیان کرد: در گذشته برای پروژه «رمان نوجوان امروز» دو کتاب نوشتم که هنوز این آثار آن هم به دلیل تغییر مدیریتی منتشر نشده است که رمان نخست درباره تاریخ صدر اسلام است که با عنوان «پسری از کلب»، نامگذاری شده است.

وی افزود: «چرخ‌های پنچر» عنوان دومین رمان بنده در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که موضوع آن نیز به انقلاب اسلامی و وقایعی که در این دوران در یکی از روستاها رخ می‌دهد، اختصاص دارد.

براساس این گزارش مصطفی خرامان متولد 1344 در تهران است که تاکنون بیش از 29 عنوان کتاب برای گروه سنی کودک و نوجوان منتشر کرده است که از جمله آن می‌توان به «فرشته‌ها از کجا می‌آیند»، «دختران علیه دختران»، «شبگرد ناشی» و «آرزوی سوم»، اشاره کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها