امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91475
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در بیانیه‌ای صدور حکم اعدام برای 26شهروند عربستانی را محکوم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در بیانیه‌ای صدور حکم اعدام برای 26شهروند عربستانی را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است: با نهایت تاسف، خبر حکم اعدام صادر شده از سوی دادگاه‌های عربستان سعودی برای 26 شهروند این کشور را که بدون دلایل و مستندات لازم صورت گرفته و با معیارهای قرآن کریم و سنت شریف نبوی سازگاری ندارد، دریافت کردیم. ما در مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی این احکام را در حق این افراد بی‌گناه محکوم می‌کنیم و از مسئولان عربستانی می‌خواهیم در این احکام تجدید نظر کنند.

این بیانیه می‌افزاید: از سازمان ملل متحد و سازمان‌های حقوق بشری و میانجی گران بین‌المللی و علما و همه آزادگان جهان خواستاریم برای توقف اجرای احکام اعدام و آزادی فوری آنها از هیچ کوششی دریغ نورزند و دخالت لازم در این مسئله را انجام دهند.

در پایان این بیانیه تأکید شده است: از خداوند سبحان و تعالی مسئلت داریم تا امنیت، صلح، توسعه و آرامش را برای همه ملت‌های اسلامی به ارمغان آورد و مسلمانان را به انسجام و یکپارچگی رسانده و بین آنها الفت و نزدیکی ایجاد کند و همچنین شر و دسیسه‌های دشمنان را از آنها دور سازد.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها