امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۱۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91478
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «مریل استریپ»، بازیگر 65 ساله هالیوود یک از نادر بازیگران زن هالیوود است که تاکنون خود را به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «مریل استریپ»، بازیگر 65 ساله هالیوود یک از نادر بازیگران زن هالیوود است که تاکنون خود را به تیغ جراحان زیبایی نسپرده و یکی از منتقدان تعریف‌هایی است که در هالیوود از زیبایی ارائه می‌شود.

او در یکی مصاحبه‌های خود که در روزنامه آمریکایی «هافینگتون پست» منتشر شده، به این مسئله اعتراف کرد: با آنکه استعداد بازیگری داشتم ولی هیچگاه نمی‌خواستم یک ستاره فیلم شوم چون با انتظارات غیرواقع و عجیب و غریب هالیوود از زیبایی ظاهری نمی‌توانستم کنار بیایم.

وی افزود: در سینمای هالیوود زیبایی ظاهری همانقدر مهم است که آشنایی با اصول بازیگری.

«استریپ» در ادامه گفت: ولی من از ته دل دوست داشتم که استعدادم را فریاد بزنم، نیاز داشتم که خودم را ابراز کنم و بازیگری را برای این راه انتخاب کردم ولی هیچگاه به این مسئله فکر نکردم که به مدل روز مجلات مد تبدیل شوم. چون این واقعیت وجودی من نبود، در حالی‌که لازمه ستاره شدن در هالیوود تن دادن به چنین فضایی است.

مریل استریپ سه مرتبه برنده جایزه اسکار شده است. استریپ پس از کاترین هپبورن،با چهار اسکار، یکی از رکوردداران جایزه اسکار بازیگری است.

وی همچنین با 18 نامزدی اسکار و 28 نامزدی گوی طلایی (8 بار برنده شده) از نظر تعداد نامزدی این جایزه‌ها در میان تمام بازیگران دارای رکورد است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها