امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۳:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91488
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، نشست خبری ویژه برنامه‌های شبکه شما امروز با حضور مسعود احمدی افزادی مدیر این شبکه و نمایندگان رسانه‌های جمعی ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، نشست خبری ویژه برنامه‌های شبکه شما امروز با حضور مسعود احمدی افزادی مدیر این شبکه و نمایندگان رسانه‌های جمعی برگزار شد.

بنا بر این گزارش، در این مراسم، احمدی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، عنوان داشت که شبکه شما با ویژه برنامه های خود به استقبال این ماه عزیز خواهد رفت.

وی ادامه داد: شبکه شما در سه باکس اذانگاهی (شمسه صبح، شمسه ظهر، شمسه مغرب) لحظات ملکوتی و پر فیض اذانگاهی را به نحو احسن برای مخاطبان خود به تصویر می‌کشد. باکس شمسه صبح شامل سخنرانی اخلاقی، دعای سحر، تلاوتهای مجلسی مصری و ایرانی، سخنرانی اخلاقی مقام معظم رهبری با نام عطر ماندگار در بیست و شش قسمت که با اسماء الحسنی به استقبال اذان صبح می رود و بلافاصله بعد از آن با دعای ماه مبارک رمضان (مخصوص همان روز)، دعای ابوحمزه ثمالی و سخنرانی مرحوم آیت الله مجتهدی روی آنتن شبکه شما قرار می گیرد.

احمدی ادامه داد: شبکه شما در ساعت 4:30 بامداد هر روز جمع خوانی قرآن کریم را بصورت زنده از مرکز کرمان بر روی آنتن خود قرار می دهد. لازم بذکر است بر روی تلاوت و اذان این باکس از تصاویر زنده مکه مکرمه استفاده می شود و اعلام لحظه ای تایم اذان صبح مراکز استانها از نکات قابل اهمیت این باکس می باشد.

باکس اذانگاهی ظهر شامل سخنرانی آیت الله آقا مجتبی تهرانی، دعا و نیایش، تلاوت، اذان، دعای روز ماه مبارک رمضان و درسهای احکام همدانی نوریاست.

وی بابیان اینکه در ساعت 17:50 هر روز از سخنرانی آیت الله مجتهدی تهرانی (تفسیر دعای روز ماه مبارک رمضان) و بعد از آن جمع خوانی قرآن کریم (طرح سابقون) که بصورت زنده ساعت 18:00 هر روز از یک مرکز به روی آنتن شبکه خود قرار می دهد، اظهارداشت: لازم بذکر است طرح جمع خوانی قرآن کریم (سابقون) از استقبال خوبی برخوردار شده است و مدت سه سال است که به حضور در شبکه شما ادامه داده که حائز اهمیت است.

وی افزود: شمسه مغرب شامل سخنرانی دروس اخلاقی مقام معظم رهبری، دعای ربنا، اسماء الحسنی، اذان، دعا و نیایش و اعمال شبهای ماه مبارک رمضان پخش خواهد شد. نکته حائز اهمیت در ماه مبارک رمضان امسال این است که پخش شبکه شما توانسته است برای اولین بار، با توجه به ضرورت و نیاز شبکه، کار تولید، تایتل ترجمه آیات قرآن کریم را تولید و آماده سازی کرده و بهنگام پخش زنده جمع خوانی قرآن کریم از مراکز استانها توسط کارشناس علوم قرآنی بطور زنده بر روی آنتن شبکه قرار داده خواهد شد. ضمناً در ساعت 11 صبح هر روز جمع خوانی قرآن کریم (سابقون) ویژه نوجوانان و جوانان بصورت زنده از مرکز قم به روی آنتن شبکه قرار می گیرد.

به گزارش فارس، مدیر شبکه شما در ادامه درباره برنامه نوا و نما نیز عنوان داشت: جشنواره نوا و نما همزمان با ایام مبارک ماه رمضان به صورت ویژه با هدف معرفی موسیقی های محلی استان ها و آداب و رسوم رمضانی هر شب ساعت 21:30 به مدت یک ساعت از شبکه شما پخش می شود. جشنواره نما و نوا که با هدف معرفی فرهنگ و خرده فرهنگ‌های ایرانی و آداب رمضانی در استان‌های مختلف و در قالبی ترکیبی می بصورت زنده از ساعت 21:30 تا 22:30 بمدت یک ساعت از شبکه شما پخش می شود.

وی گفت: آداب و رسوم  بومی و محلی که روایتگر نقش هنرهای اولیه، باورها و احساسات مردم هر استان است ، همراه با معرفی جاذبه‌های گردشگری و طبیعی هراستان و آیتم‌های متنوعی نظیر اجرای تصنیف محلی بصورت پلی بک، نمایش های آیینی، تک نوازی، موسیقی و معرفی فرهنگ و آیین های بومی و سنتی و نمایش بخش‌هایی از زیبایی های دیدنی و جذاب استان‌ها از آیتم های مختلف برنامه‌های جشنواره نما و نوا در شبکه شماست.

 

 

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها