امروز : چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 20
۰۵:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91492
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حکم امیر عبدالحسینی خطاب به نیرومند بر ضرورت بهره‌گیری از هنرهای متنوع تجسمی و امکانات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حکم امیر عبدالحسینی خطاب به نیرومند بر ضرورت بهره‌گیری از هنرهای متنوع تجسمی و امکانات بالقوه و بالفعل سازمان برای بازطراحی وظایف، رویکردها و چشم‌اندازهای حوزه هنرهای تجسمی و موزه‌های تخصصی سازمان و تدوین برنامه‌های عملیاتی کوتاه‌مدت و بلندمدت تأکید شده است.

در حکم انتصاب مدیر هنرهای تجسمی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با تأکید بر اهمیت بهره‌گیری از نظرات راهگشای پیشکسوتان عرصه تجسمی آمده است: استمرار برنامه‌های فاخر و برگزاری شایسته آن، ارتباط جامع و تعامل با هنرمندان تجسمی، حمایت از تولید آثار فاخر، ارتقای جایگاه هنری و علمی مراکز فرهنگی هنری تهران، موزه‌ها و نگارخانه‌ها و همچنین نقش‌آفرینی مؤثر در عرصه ارائه آثار تجسمی در داخل و خارج از فعالیت‌های اصلی این حوزه است.

حمید نیرومند پیش از این مدیر مراکز آموزشی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری قزوین بوده است. وی دارای مدرک تحصیلی دکترای مدیریت و رتبه فوق ممتاز انجمن خوشنویسان ایران است و ضمن برگزاری نمایشگاه‌های خوشنویسی گروهی و انفرادی در داخل و خارج ایران و کسب مقام در جشنواره‌های هنری، تالیف بیش از 13 عنوان مقاله با موضوع‌های فرهنگی اجتماعی، مدیریت منابع انسانی و مهندسی فرهنگی در کارنامه دارد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار