امروز : جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 22
۲۰:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91497
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 63
دلاور بزرگ‌نیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساری با اشاره به اینکه اداره کل گردشگری یکی از کمیته‌های ...

دلاور بزرگ‌نیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساری با اشاره به اینکه اداره کل گردشگری یکی از کمیته‌های فعال و خدمات‌رسان ستاد اجرایی هماهنگی سفر است، اظهار داشت: این اداره کل مسئولیت کمیته اسکان و پذیرایی و به عنوان دبیر ستاد اجرایی هماهنگی سفر مشغول به فعالیت است.

وی با بیان اینکه در بخش پذیرایی و اسکان ظرفیت‌هایی برای گردشگران فراهم شده است، گفت: در حال حاضر بیش از 700 هزار ظرفیت برای نفر شب اقامت در مازندران داریم.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران بیان داشت: استفاده از دریا یکی از مواردی است که مورد توجه گردشگران است که امسال نیز با مسئولیت استانداری ظرفیت‌های خوبی برای برخورداری از ساحل دریا فراهم شده است.

بزرگ‌نیا با اشاره به اینکه 85 نقطه برای طرح‌های شنا در سواحل مازندران فراهم شده است، افزود: همچنین 89 مرکز اطلاع‌رسانی برای قراردادن اطلاعات لازم به گردشگران جهت پذیرایی و اسکان در نظر گرفته شده است.

وی با تاکید بر تقویت گردشگری دریایی در مازندران، تصریح کرد: فرصت‌های خوبی در حال فراهم‌سازی است تا چهره گردشگری دریایی در استان نشان داده شود و برای سال‌های آینده دریایی متفاوت خواهیم داشت.

مدیرکل گردشگری مازندران با اشاره به اینکه گردشگری روستایی نیز مورد توجه ما قرار دارد، اظهار داشت: در این راستا 17 روستا به عنوان روستاهای نمونه گردشگری شناسایی شدند که باید در این زمینه اهتمام جدی صورت گیرد.

بزرگ‌نیا در بخش دیگری از سخنان خود با اعلام اینکه مهم‌ترین مشکل ما به زیرساخت‌های گردشگری برمی‌گردد، تصریح کرد: میزان اقبال گردشگران با اعتبارات همخوانی ندارد.

وی با بیان اینکه خدماتی که مسافران ارائه می‌شود در خور شان آنان نیست، افزود: باید اعتبارات به استانی مانند مازندران که در ایام تعطیل میزبان گردشگران بسیاری است به صورت ملی و ویژه دیده شود.

انتهای‌پیام/86003/ح30/ض1002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها