امروز : دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 30
۱۹:۵۵
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 915
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۰۳:۱۹
تعداد بازدید: 441
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، با وقوع زلزله‌ای که عصر روز 20 فروردین‌ماه شهرستان دشتی در استان بوشهر را لرزاند سید احمد میرعلایی مدیرعامل بنیاد ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس، با وقوع زلزله‌ای که عصر روز 20 فروردین‌ماه شهرستان دشتی در استان بوشهر را لرزاند سید احمد میرعلایی مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با ارسال پیامی که در اختیار فارس قرارداد خطاب به مردم بوشهر این ضایعه تلخ را به آنان تسلیت گفت.
متن کامل پیام به شرح ذیل است:
ایران، امروز داغدار حادثه دردناک وقوع زلزله و از دست دادن تعدادی از هموطنان خطه شهید پرور و هنردوست بوشهر است با تقدیم تسلیت صمیمانه خود و ابراز همدردی با بازماندگان حادثه دیده و طلب مغفرت برای از دست رفتگان در این حادثه که همزمان با ایام فاطمیه اتفاق افتاد و اندوهی مضاعف را بر دل ایرانیان نشاند. امیدوارم خانواده سینمای ایران همچون همیشه پیشگام کمک رسانی و همدلی با حادثه دیدگان باشند و دین خود را به هموطنان، هنرمندانه ترین شکل ادا نمایند و نیز امید دارم ملت بزرگ ایران که در حادثه زلزله آذربایجان حماسه ماندگار انسانیت و نوع دوستی خلق کردند امروز نیز همدلانه به یاری هموطنان بوشهری مان بشتابند . بنیاد فارابی نیز در این راستا حمایت بی دریغ خود را صمیمانه از حادثه دیدگان اعلام می نماید .
سید احمد میرعلایی انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها