امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۴:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91506
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 127
عبدالرضا بزرگ‌نژاد، دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار ...

عبدالرضا بزرگ‌نژاد، دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: در راستای برنامه‌های کمیته آموزش و پرورش مجلس، این کمیته برای بازدید از مدارس و مراکز آموزشی، استان اردبیل را به عنوان هفتمین سفر استانی خود برگزید.

وی افزود: در این سفر علاوه بر اعضای کمیته آموزش و پرورش مجلس، رئیس دانشگاه پیام نور، معاون دانشگاه فنی‌ و حرفه‌ای و معاونان وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم نیز حضور دارند.

بزرگ‌نژاد عنوان کرد: اعضای کمیته آموزش و پرورش مجلس پس از ورود به استان اردبیل برای بازدید از مدارس و مراکز آموزشی شهرستان‌های این استان از نزدیک به چند گروه تقسیم شدند.

وی ادامه داد: در ادامه این بازدید، مقرر شده است که روزهای پنج‌شنبه و جمعه طرح مدیریت مدارس و مراکز آموزشی کل شهرستان‌های استان اردبیل و نواحی و مناطق آن به صورت هیأت امنایی بررسی ‌شود. 

دبیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در این طرح به اجرای سیاست‌های تحول در نظام آموزش و پرورش، سند تحول بنیادین و به مواد 13 و 16 خدمات کشوری و ماده 20 قانون برنامه پنجم توسعه توجه شده است.

وی اضافه کرد: همچنین در این طرح به گسترش فرآیند مشارکت عوامل ذی‌نفع در تصمیمات، مدیریت بهینه منابع توسعه و پویاسازی همراه با ظرفیت و فرهنگ‌سازی توجه شده است.

بزرگ‌نژاد تصریح کرد: اعضای کمیسیون آموزش مجلس در تلاش هستند که طرح هیأت امنایی کردن آموزش و پرورش را پس از بررسی و جمع‌بندی، برای تصویب در صحن علنی تقدیم هیأت رئیسه مجلس کند.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها