امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91507
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 99
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره روابط عمومی و تشریفات دیوان عالی کشور، هیأت عمومی اصراری کیفری دیوان عالی کشور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از اداره روابط عمومی و تشریفات دیوان عالی کشور، هیأت عمومی اصراری کیفری دیوان عالی کشور در هفته بزرگداشت قوه قضائیه به ریاست آیت الله محسنی گرکانی رئیس دیوان عالی کشور برگزار شد.

وی در این جلسه گفت: در هفته قوه قضاییه قرار داریم ضمن تبریک این ایام به کلیه مسئولین و قضات و کارکنان این دستگاه خدوم یاد و خاطره شهدای هفتم تیر و در راس آنها معمار دستگاه قضایی شهید محمدحسین بهشتی رئیس وقت دیوان عالی کشور را گرامی می داریم و شهادت این عزیزان را به مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران و همه دست اندرکاران قضایی تسلیت عرض می کنیم و امیدوارم راه و فکر و اندیشه آن شهید والامقام همیشه مدنظر همه قضات شریف قوه قضائیه باشد.

رئیس دیوان عالی کشور افزود: از برنامه های خوب دولت جمهوری اسلامی که مورد استقبال مردم کشورمان قرار گرفته است نظام سلامت در کشور است زیرا جامعه سالم و سلامت عامل مهمی است برای ارتقای کمی و کیفی توسعه کشور و برای همه مردم شریف کشورمان  موجب نشاط و آرامش می شود.

وی افزود: قضات دستگاه قضایی کشور هم رسیدگی به جرائم مهم مانند قتل عمد، آدم ربایی، براندازی نظام و جاسوسی علیه امنیت کشور را مقدم بر جرائم کوچک می دانند و به جرائم خاص خارج از نوبت رسیدگی می کنند.

آیت الله محسنی گرکانی خاطرنشان کرد: اسلام اتحاد و برادری را محور اصلی مسلمانان می داند قرآن کریم از همه امت اسلامی بطور جمعی به ویژه از زمامداران اسلامی می خواهد جدای از یکدیگر نباشند.

رئیس دیوان عالی کشور بیان داشت: قرآن می گوید از همه خسارت ها و زیانها بیشتر و زیان بارتر اختلاف زمامداران اسلامی است اختلاف آنان سبب پیروزی و شادمانی دشمنان آنها خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها