امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91519
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 104
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گناباد، کاوه مظفری ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی رسانه‌های گناباد با نمایندگان سازمان یونیسف ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از گناباد، کاوه مظفری ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی رسانه‌های گناباد با نمایندگان سازمان یونیسف در ایران که در سالن زکریا دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شد، اظهار داشت: تصادفات، سوختگی‌ها، غرق شدن، خفگی، سقوط، مسمومیت، حمله حیوانات و گزش‌حشرات بیشترین حوادثی هستند که برای کودکان بروز می‌کند و این حوادث متأسفانه دارای آمار بالایی در ایران با پراکندگی گوناگون است.

جامعه‌شناس و نماینده سازمان یونیسف در ایران تصریح کرد: کودکان کمترین نقش در بروز مصدومیت برای خود را برعهده دارند و گناباد یکی از مناطق دارای آمار بالا در بروز مصدومیت‌ها و مرگ‌های غیرعمد در کشور است.

نماینده سازمان یونیسف در خصوص اجرای این طرح در گناباد گفت: با توجه به اینکه گناباد در زمینه مرگ و میر کودکان دارای آمار نسبتا بالایی نسبت به کل کشور را داراست، بر آن شدیم که تحلیل وضعیت مصدومیت‌های غیرعمد را در بخش‌های گوناگون گناباد جویا شده و پیشنهادها و راهکارهای جلوگیری از بروز این حوادث را جمع‌آوری نماییم و در فاز بعدی اقدامات شایسته‌ای در خصوص پیشگیری از بروز این‌گونه حوادث انجام دهیم.

نمایندگان این سازمان از 31خرداد ماه تا 4 تیرماه سال‌جاری با گروه‌های مختلفی از اقشار جامعه گناباد در این خصوص جلسه هم‌اندیشی داشته‌اند.

انتهای پیام/70020/الف20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها