امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 17
۰۰:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91522
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 27
سرهنگ پرویز حسینی معاون ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس پیرامون تصادف منطقه ولنجک اظهار داشت: مینی‌بوس ...

سرهنگ پرویز حسینی معاون ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی فارس پیرامون تصادف منطقه ولنجک اظهار داشت: مینی‌بوس میدل‌باس از شمال به جنوب ولنجک در خیابان ساسان در حال حرکت بود که با 12 خودرو که تعدادی در حال حرکت و تعدادی نیز به صورت پارک شده متوقف بودند برخورد می‌کند.

معاون ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: با توجه به شیب طولی تند محل حادثه و استفاده زیاد راننده از ترمز و سرعت گرفتن خودرو، ترمز خوب عمل نکرده و منجر به حادثه تصادف می‌شود.

این مقام انتظامی افزود: این ادله پیش‌بینی اولیه است اما جهت قطعیت نهایی و یافتن دلیل اصلی تصادف، پلیس مشغول بازدید فنی از چرخ میدل باس است.

وی گفت: سواری پراید که اولین اتوموبیلی بود که مینی‌بوس با آن تصادف کرد به علت شدت حادثه هر سه سرنشین آن مصدوم شده و به بیمارستان منتقل شدند؛ یکی دو نفر دیگر نیز در این حادثه مصدوم شده بودند که به طور سرپایی مداوا شدند.

معاون ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: محل تصادف در خیابان فرعی بود و چون در معبر اصلی تصادف رخ نداده مشکل ترافیکی در محدوده ولنجک وجود ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها