امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۵:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91525
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 16
  به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تفاهمنامه همکاری مشترک هلال‌احمر و ستاد مبارزه با مواد مخدر ظهر ...

  به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، تفاهمنامه همکاری مشترک هلال‌احمر و ستاد مبارزه با مواد مخدر ظهر امروز منعقد شد.

طبق این تفاهمنامه که به امضای احمد موسوی دبیرکل هلال‌احمر و علیرضا جزینی قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر رسید، استفاده از ظرفیت‌های هلال احمر در امر پیشگیری از اعتیاد و درمان معتادان در دستور کار ستاد مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

در این زمینه محمد فرهادی رئیس جمعیت هلال‌احمر ایران گفت: کمک به نیازمندان و امداد و پوشش فعالیت‌های جوانان در کنار توانمندسازی و کمک به پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از اهداف هلال‌احمر به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: در امر پیشگیری و درمان معتادان ما می‌توانیم برنامه‌های آموزشی داشته باشیم و در درمان معتادان به وزارت بهداشت کمک کنیم چرا که بالغ بر یک میلیون جوان عضو هلال‌احمر آماده هرگونه همکاری در زمینه مبارزه با مواد مخدر هستند.

رئیس جمعیت هلال احمر تأکید کرد: جوانان هلالی در سنین مختلف و در تمام حوزه‌های اجتماعی کشور اعم از روستایی، عشایری، شهری، طلبگی و غیره فعال هستند و می‌توانند کمک بسیار زیادی در مبارزه با اعتیاد به جامعه بکنند.

وی همچنین از ایجاد زنجیره انسانی با شعار «نه» به اعتیاد در میادین 31 استان کشور خبر داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها