امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۰۵:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91527
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی پس از دیدار با اعضای گروه مینی‌دوبلین در جمع ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی پس از دیدار با اعضای گروه مینی‌دوبلین در جمع خبرنگاران گفت: امروز با سفرا و نمایندگان 20 کشور عضو مینی دوبلین دیدار کردیم.

وی ادامه داد: همکاری‌های ایران با این گروه 3 سال متوقف شده بود و امسال باردیگر از نو آغاز شده است. نمایندگان این گروه ابتدا به مرزهای شرقی رفته تا زحمات نیروهای ما در مرز را ببینند و با استحکامات دفاعی ما در مبارزه با قاچاق مواد مخدر آشنا شوند.

وزیر کشور تأکید کرد: در سفری که آنها به مرزهای شرقی داشتند درک درستی از زحمات و تلاش ایران در مبارزه با مواد مخدر به دست آوردند و اطلاعات خود را به سازمان ملل و مقامات خود رساندند.

رحمانی فضلی درمورد کمک‌های بین‌المللی به ایران در مبارزه با مواد مخدر گفت: میزان کمک‌های آنها در مقابل هزینه‌هایی که جمهوری اسلامی پرداخت می‌کند بسیار ناچیز است و ما در این مورد عملاً حس نوعدوستی و بشردوستی خود را به دنیا نشان داده‌ایم.

رحمان فضلی در واکنش به این سؤال که چرا زمانی کمک‌های بین‌المللی به ما ناچیز است اما باز با اعضای گروه مینی‌دوبلین دیدار می‌کنید، گفت: برای ما انتقال اطلاعات از طریق آنها به جوامع بین‌المللی اهمیت دارد و می‌خواهیم کارهای خود را به دنیا نشان دهیم.

دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر در مورد وضع تحریم‌ها علیه ایران و نقش گروه مینی‌دوبلین در تأمین تجهیزات مبارزه با مواد مخدر گفت: تحریم در حوزه مواد مخدر ظلمی است که نه تنها به ایران بلکه به تمام دنیا شده است.

وی تأکید کرد: ما برای مبارزه با مواد مخدر نیاز به تجهیزاتی مانند دستگاه ایکس‌ری داریم که باید آن را از خارج از کشور تهیه کنیم اما نظام کور تحریم در مبارزه با مواد مخدر نیز استثناء قائل نشده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار