امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91528
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۷
تعداد بازدید: 31
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس همایون هاشمی در مراسم اختتامیه نخستین همایش توانبخشی مبتنی بر خانواده که عصر امروز با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس همایون هاشمی در مراسم اختتامیه نخستین همایش توانبخشی مبتنی بر خانواده که عصر امروز با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین روسای کمیسیون بهداشت و کمیسیون اجتماعی مجلس در دانشگاه علوم بهزیستی برگزار شد اظهار داشت: سازمان بهزیستی موضوع نوسازی سازمانی را در دو سال گذشته در دستور کار خود قرار داده است چرا که ما اعتقاد داریم پس از 30 سال از عمر بهزیستی باید در نوع ارائه خدمات نوسازی صورت گیرد.

وی تصریح کرد: در سال‌های گذشته سازمان بهزیستی خدمات مختلفی را در بخش‌های توانبخشی، توانمند‌سازی و حمایت‌های اجتماعی ارائه کرده است و در همین زمینه نیز سازمان بهزیستی فعالیت‌های خود را به روز و نو کرده است.

رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اجرای طرح توانبخشی مبتنی در خانواده گفت: در فاز نخست 4 هزار و 500 نفر در قالب این طرح شرکت کرده‌اند و از خدمات سازمان بهزیستی استفاده کردند.

وی گفت: در فاز دوم در سال 93 بالغ بر 9 هزار نفر در طرح توانبخشی مبتنی بر خانواده شرکت خواهند کرد چرا که سازمان بهزیستی اعتقاد دارد معلولان باید در کنار خانواده‌هایشان حضور داشته باشند.

هاشمی اضافه کرد: یکی دیگر از برنامه‌های سازمان بهزیستی در سال جاری توجه به حوزه مسئولیت اجتماعی همچنین پزشکی اجتماعی است چرا که سازمان بهزیستی قوی‌ترین دستگاه در حوزه پیشگیری محسوب می‌شود.

رئیس سازمان بهزیستی کشور تصریح کرد: در بحث پزشکی اجتماعی، طب اجتماعی، مداخلات به هنگام و همچنین پیشگیری سازمان بهزیستی تمهیدات خوبی را در نظر گرفته است.

هاشمی در ادامه این مراسم با اشاره به اینکه بحث پیشگیری از جمله موضوعاتی است که سازمان بهزیستی به آن توجه دارد گفت: در این زمینه در سال جاری اعتبارات خوبی پیش‌بینی شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها