امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۱۶:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91561
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۰۲
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در مجمع عالی بسیج استان خراسان رضوی که با حضور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین در مجمع عالی بسیج استان خراسان رضوی که با حضور نخبگان بسیجی و اعضای مجامع شهرستان های استان در سالن اجتماعات مجموعه آموزشی امام رضا علیه السلام مشهد برگزار شد، گفت: داعش همان حزب بعث است که با نام جدید، بلای جان مسلمانان عراق شده است.

نقدی به نحوه حضور داعش در سوریه اشاره کرد و اظهار داشت: آمریکایی ها وقتی در عرصه سوریه با کمبود نیروی تروریست مواجعه شدند اقدام به مذاکره و مشارکت با بعثی های عراق کرده و گروه بعثی داعش را تجهیز و تسلیح کرده و به سوریه فرستادند.

وی در خصوص دستاورد آمریکایی ها در تحولات سوریه خاطرنشان کرد: زمانی که جریان تروریستی از مقاومت مردم سوریه شکست سختی خورد و اهداف آمریکا در این کشور تامین نشد و همچنین با شکست در انتخابات عراق، آمریکا مجبور شد علیه دولت مردمی عراق کودتای ناقص و زودرسی را با همین گروه به راه بیاندازد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه تصریح کرد: در ابتدا آمریکا با مذاکره با سران بعثی ارتش در استان های شمال غربی عراق توانسته بود بدون درگیری و با خیانت بعثی ها این مناطق را به داعشی ها واگذار کند اما در ادامه با جریان مقاومت مردمی عراق روبرو و متوقف شد.

وی با بیان اینکه مقامات آمریکا از روی حماقت، اشتباه چندباره خود را در عراق مرتکب شدند، تاکید کرد: بر اثر جنگ افروزی آمریکا و دسیسه های وحدت شکن در بین ملت های مسلمان کشورهای ایران، لبنان، فلسطین و سوریه؛ نیروی مقاومت مردمی معتقد، متحد و مصمم متولد شد و امروز کنترل اوضاع منطقه را در دست دارد.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج خاطرنشان کرد: آنها بازهم همین اشتباه را در عراق مرتکب شدند و در نتیجه همان خط مقاومت و ایستادگی مقابل استکبار در عراق نیز ادامه یافته و نیروی مقاومت مردمی عراق علیه جریان استکبار بسیج شد و این حوادث طلیعه ایجاد جبهه واحد اسلامی برای آزادی قدس و اتصال جبهه شرقی مقاومت به بیت المقدس است.

وی این جنگ را جنگ آمریکا و جبهه استکبار با جبهه مقاومت اسلامی دانسته و خطاب به مسلمانان تاکید کرد: مسائلی که درباره دفاع از عتبات بیان می شود را نباید تکرار کرد چراکه این سیاست آمریکا برای تبدیل این تحولات به یک جنگ مذهبی بین شیعه و سنی است.

نقدی در ادامه پیرامون فعالیت مجمع عالی بسیج استان و ضمانت های اجرایی برای تصمیمات این مجامع توضیحاتی را ارائه کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها