امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 25
۰۳:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91574
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۲
تعداد بازدید: 118
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد قربانیان جنسی «جیمی سویل»، مجری سابق بی‌بی‌سی که پرونده رسوایی‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد قربانیان جنسی «جیمی سویل»، مجری سابق بی‌بی‌سی که پرونده رسوایی‌های جنسی وی مدتها پیش افشا شد بین 5 تا 75 سال سن داشته‌اند.

جیمی سویل که مجری قدیمی رادیو و تلویزیون ب  بی سی و شخصیتی رسانه‌ای در انگلیس بود و لقب «سِر» هم گرفته بود پس از مرگ با صدها پرونده شکایت به خاطر تجاوز به کودکان مواجه شد و این بار لقب یکی از وحشتناک‌ترین مجرمان انگلیس را به خود اختصاص داد.

در سال 2012 پلیس انگلیس با همکاری یک نهاد خیریه که در زمینه حفاظت از کودکان فعالیت می‌کند، گزارش 30 صفحه‌ای تکان دهنده‌ای از ابعاد گسترده تجاوزات و سوءاستفاده‌های جنسی این مجری مشهور بی بی سی منتشر کرد.

در این گزارش حداقل 600 قربانی سوءاستفاده‌های جنسی «جیمی سویل» شناسایی شده‌اند که طی بیش از 50 سال مورد آزار و اذیت این مجری فاسد قرار گرفته بودند.
به گزارش بی‌بی‌سی،‌ پس از این افشاگری‌ها «جرمی هانت» وزیر بهداشت انگلیس با حضور در پارلمان این کشور از این بابت از مردم و خانواده‌های قربانیان عذرخواهی کرد.
«هانت» گفت:« اگر قادر به جبران گذشته نیستیم، لا‌اقل می توانیم با ارائه اطلاعات شفاف و درست از آنچه رخ داده، کمی از دردها بکاهیم.»
بسیاری از قربانیان «سویل» در 28 بیمارستان سامانه ملی بهداشت انگلیس (NHS) مورد تعرض قرار گرفته اند.
 

انتهای پیام/ج

 

 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها