امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91579
تاریخ انتشار: ۵ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۱۲
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، احمد اصغری مهرآبادی در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان، احمد اصغری مهرآبادی در هفتادمین جلسه شورای مسکن استان اصفهان با بیان اینکه ساخت مسکن مهر شامل تأمین زمین و تسهیلات بر عهده وزارت راه و شهرسازی است، اظهار کرد: آمار مسکن مهر کشور دو میلیون و 300 هزار واحد است که تاکنون 1 میلیون و 125 هزار واحد افتتاح و 131 هزار واحد نیز آماده افتتاح و بهره‌برداری است.

وی در خصوص مشکلات عمده زیربنایی و روبنایی پروژه‌های مسکن مهر افزود: کلیه خدمات زیربنایی و روبنایی بر عهده دستگاه‌های مرتبط می‌باشد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی از ساخت 400 باب مسجد و 300 مدرسه در پروژه‌های مسکن مهر توسط وزارت راه و شهرسازی خبر داد و افزود: با توجه به دستور ریاست جمهوری باقی‌مانده پروژه مسکن مهر با سرعت در حال تکمیل است.

وی تصریح کرد: با تکمیل باقی‌مانده مسکن مهر کشور 800 هزار واحد مسکونی اجاره‌ای خالی از سکنه شده و این امر تأثیر بسزایی در بازار اجاره‌بها دارد.

مهرآبادی عملکرد اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان را در ساخت پروژه مسکن مهر مثبت ارزیابی کرد و گفت: در استان اصفهان 75 درصد پروژه مسکن مهر محقق شده است.

انتهای پیام/2301/ر/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها