امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91590
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار محمد حسین سپهر معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه در همایش نیروی انسانی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار محمد حسین سپهر معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه در همایش نیروی انسانی نمایندگی ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه اجرای ماموریت و رسالت نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیازمند نیروی انسانی خردمند، توانمند، هوشمند و دلسوز است، گفت: بر اساس همین ضرورت سهم عمده ا‌ی از ارتقاء و تعالی پاسداران بر عهده واحدهای نیروی انسانی است.

سپهر با اشاره به تحولات منطقه ای اخیر و آشوب های استکباری، در سوریه و عراق اظهار داشت: چند سالی است که استکبار جهانی به این جمع بندی رسیده که دیگر برخورد بین تمدن غرب و تمدن اسلامی برای امنیت جامعه استکبار جهانی راهگشا نیست، از این رو فرقه گرایی و جنگ فرقه ای میان مسلمانان را اقدام و راهکاری برای نزدیک شدن به اهداف استعماری خود دیده است.

وی افزود: امروز کشتار بین فرق اسلامی در کشورهای اسلامی راهبرد اصلی نظام سلطه و استکبار است که این راهبرد با تبلیغ فرقه گرایی دینی و ایجاد شکاف و اختلاف در کشور ما نیز دنبال می‌شود.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه در ادامه با تبیین نقش محوری ایران در منطقه گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان پاسدار ارزش های انقلابی و دینی باید از چنان ظرفیتی برخوردار باشد که برای دفاع از تمدن اسلامی هنرنمایی کند و در این راه مجموعه نمایندگی ولی فقیه در سپاه در تولید فکر، باور و اعتقاد سپاه و پاسداران نقش مهم و اساسی را بایستی ایفا کند.

وی تصریح کرد: پاسداران بصیر، هوشمند و با معرفت و آگاهی می‌توانند توطئه‌های استکباری را در زمان مناسب به درستی شناخته و با آن به مقابله بپردازند.

سپهر در بخش دیگری از سخنانش ضمن تبیین ویژگی‌های مدیریت جهادی، جامع نگری، خودباوری، ترجیح اهم بر مهم، خلق ابتکارات و نوع آوری، چاره اندیشی در انجام امور، مدیریت زمان، عمل بر اساس راهبردها و سیاستها ، سازماندهی و تیم سازی و نفوذ در دلها را از الزامات مدیریت جهادی خواند.

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه در پایان بن بست شکنی را از الزامات مهم مدیریت جهادی و از ویژگی‌های بارز سپاه خواند و اظهار داشت: نهاد انقلابی و مردمی سپاه همواره در سخت‌ترین شرایط در عرصه ماموریت های خود نشان داده که هیچ بن بستی را نمی‌شناسد و از موانع برای خود سکوی پرشی می سازد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار