امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۰:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91596
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
مرتضی سجادیان مدیرمسئول سابق روزنامه کارگزاران در گفت‌‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به عملکرد ...

مرتضی سجادیان مدیرمسئول سابق روزنامه کارگزاران در گفت‌‌وگو با خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به عملکرد قوه قضائیه و حضور آیت‌الله آملی لاریجانی در رأس این قوه اظهار داشت: قطعا در دوران ایشان عملکرد بسیار بهتر و قابل تقدیرتری را در قوه قضاییه شاهد بودیم البته رؤسای گذشته نیز خوب عمل کردند اما اگر مواضع،‌کارها و اقدامات این دوره را مورد ارزیابی قرار دهیم شاهدیم که خیلی بهتر عمل شده است.

وی افزود: البته ضعف‌های ساختاری در این قوه وجود دارد که از قدیم بوده و مربوط به این دوره نمی‌شود که باید ملاحظه شود.

سجادیان در ادامه با اشاره به سخنان اخیر سعید حجاریان مبنی بر اینکه اصلاح‌طلبان ستون فقرات دولت روحانی هستند، گفت:‌ این حرف حجاریان را قبول ندارم زیرا نه روی کار آمدن روحانی کار اصلاح‌طلبان بوده و نه با جدا شدن اصلاح‌طلبان، دولت روحانی دچار مشکل می‌شود.

مدیر مسئول سابق روزنامه کارگزاران ادامه داد: آقای روحانی خط مشی جدا از اصلاح‌طلبان و اصولگرایان دارد و با یک خط مشی ترکیبی، قائل به حزب خاصی نیست، حتی حزب کارگزاران که شاید به آقای روحانی نزدیک باشد، پدرخوانده دولت روحانی نیست و نخواهد بود.

وی تأکید کرد: نزدیک بودن افراد در دولت به برخی گروه‌ها به معنای وابسته بودن دولت به جناح خاصی نیست و لذا این افراد برای پیشبرد اهداف خود چنین سخنانی می‌گویند.

سجادیان در پایان خاطرنشان کرد: ‌دولت آقای روحانی دولت اعتدال و میانه‌روی است و حداقل شعارش تاکنون این بوده لذا می‌شود گفت، که اصلاح‌طلبان به این دولت کمک کرده‌اند و می‌کنند اما اینکه با جدا شدنشان دولت با مشکل و شکست مواجه می‌شود، درست نیست.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار