امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۲۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91605
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع ...

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار فارس، مبنی بر اینکه ارزیابی شما از عملکرد قوه قضائیه در طول مدتی که آیت‌الله آملی لاریجانی در این قوه ریاست می‌کنند،‌چیست؟ اظهار داشت: قوه قضائیه با چالش‌ها و مشکلات فراوانی روبرو است که با تدبیر و برنامه‌ریزی برای رسیدن به نقطه مطلوب حرکت می‌کند.

وی ادامه داد:‌اراده ریاست قوه قضائیه بر این است که قوه قضائیه جمهوری اسلامی با قوه قضائیه مطلوب فاصله‌اش نزدیک شود. و در این مسیر حرکت پرشتابی را داشته باشد.

ابوترابی افزود:‌برنامه ریاست و مدیران ارشد قوه قضائیه بر رصد مشکلات و دستیابی به راهکارها و روش‌‌ها برای افزایش کارایی این قوه است که البته سایر قوا هم باید این نگاه را داشته باشند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:ما هم در مجلس در حوزه‌ای که به تقنین بازمی‌گردد یا تصویب بودجه سالانه این نگاه‌مان به قوه قضائیه نگاه مثبت بوده و اراده ما بر این است که هر نوع همکاری ممکن برای افزایش کارایی قوه قضائیه را در دستور کارمان داشته باشیم.

وی افزود: خوشبختانه در آغاز هفته قوه قضائیه شاهد این بودیم که سخنان روسای سه قوه حکایت از اراده سه‌گانه برای پشتیبانی و حمایت از قوه قضائیه و همچنین افزایش کارایی این قوه دارد که امیدواریم در این مسیر قدم مثبتی را برداریم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها