امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۰۷:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91631
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، سید حسین میرشفیعی ظهر امروز در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه با اشاره به سیاست‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، سید حسین میرشفیعی ظهر امروز در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه با اشاره به سیاست‌های کلی نظام حمل و نقل اظهار کرد: سیاست‌های کلی نظام حمل و نقل مبتنی بر مشارکت‌های مردمی است.

وی به میزان راه‌های روستایی موجود در کشور اشاره کرد و ادامه داد: 153 هزار کیلومتر راه روستایی بالای 200 خانوار در کشور وجود دارد که نگهداری این جاده‌ها بدون مشارکت‌های مردمی امکان‌پذیر نیست.

معاون راه روستایی وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ما از توان دهیاری‌ها و انجمن‌های خیریه برای نگهداری این جاده‌ها استفاده کرده‌ایم، تصریح کرد: کار‌های خوبی نیز در این زمینه انجام شده بود و درصدد استفاده از مشارکت‌های مردمی به صورت بهینه‌تر از گذشته در راستای نگهداری جاده‌ها هستیم.

وی به یکی از اقدامات صورت گرفته در این حوزه اشاره کرد و افزود: طی چهار ماه گذشته 105 کیلومتر از راه‌های روستایی در کشور با مشارکت‌های مردمی آسفالت شده است.

میر‌شفیعی با اشاره به اینکه تأکید ما بر این موضوع است که از مشارکت‌های خیران و مردم را برای نگهداری شرایط موجود استفاده کنیم، تاکید کرد: در زمینه ایمنی راه‌ها با استفاده از مشارکت‌های مردمی می‌توانیم اقدامات خوبی را انجام بدهیم.

وی افزود: در سال گذشته با کاهش 26.5 درصدی تلفات در جاده‌های روستایی کشور مواجه شده‌ایم.

معاون راه روستایی وزیر راه و شهرسازی گفت: نگهداری مساجد بین‌راهی پیش از ماه مبارک رمضان در دستور کار قرار گرفته است.

انتهای پیام/63004/ح20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها