امروز : جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 15
۲۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91634
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان، دقایقی پیش با حضور استاندار سیستان و بلوچستان، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زاهدان، دقایقی پیش با حضور استاندار سیستان و بلوچستان، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و جمعی از مسئولان پنج تن مواد مخدر در کمربندی شهید کلانتری زاهدان امحا شد.

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان در این مراسم اظهار داشت: امروز مواد مخدر وزنی را بدست آورده و تجارتی را راه انداخته که از تجارت نفت پیشی می‌گیرد.

علی اوسط هاشمی بیان کرد: امروز نقش مواد مخدر از نقش صنعت گردشگری به روشی غیرقانونی و مخرب که هدفش تخریب جوامع است پیشی گرفته است.

وی افزود: دامنه آسیب آلودگی به مواد مخدر محدود به یک نفر نیست و به ارزش و کیان خانواده‌ها ضربه می‌زند و دامنه خسارت‌های فرهنگی و اجتماعی این آسیب بسیار وسیع است.

هاشمی گفت: از نگاه منظر انسانی نمی‌توانیم به دلیل پی نبردن دیگران به آسیب‌های مواد مخدر از مبارزه با مواد مخدر دست برداریم.

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: امروز این نقش قطعا متوجه دولت است و دولت باید به این نقش در دیپلماسی خود بیش از گذشته توجه کند.

وی افزود: ما باید نقش روشنگرانه را در افکار عمومی جهان سرلوحه نگاهمان قرار دهیم تا این موضوع بر ناظران سیاسی خودش ارزان تمام نشود.

هاشمی گفت: آمار زیاد زندانیان مواد مخدر و آمار بالای طلاق نیز نشان دهنده ضربات اجتماعی مواد مخدر است، باید منطبق با نیاز جامعه به مبارزه با این امر بپردازیم.

وی افزود: بخش عمده تلاش ما برای مبارزه با مواد مخدر در راستای خدمت به مردمان کشورهای دیگر است و امیدواریم دولت سیاستی را به کار ببرد تا جهان را نیازمند یاری خود در امر مبارزه با مواد مخدر کنیم.

استاندار گفت: با توجه به اینکه سیستان و بلوچستان در خط مقدم آلودگی با مواد مخدر است، اگر نگاه استان در این بخش باید ملی باشد و اگر ستاد مبارزه با مواد مخدر از پایتخت کنده و در سیستان و بلوچستان متمرکز شود کاملا به جا است.
انتهای پیام/75009/ش30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها