امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91637
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کردستان عصر امروز در حاشیه این مراسم در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کردستان عصر امروز در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: سوخته و شیره تریاک، هروئین، شیشه، کراک، قرص‌های پیش‌ساز و حشیش این میزان مواد را تشکیل می‌دهند.

سلیم کریمی ارزش این میزان مواد امحا شده را بیش از 50 میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: این مواد در طول سال گذشته تاکنون در سطح استان کشف و ضبط شده است.

به گفته وی، یک تن و 35 کیلوگرم از این میزان مواد کشف شده قرص‌های پیش‌ساز هستند که توسط مرزبانی کردستان در شهرستان بانه کشف و ضبط شده است.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کردستان تصریح کرد: 200 کیلوگرم از مواد مکشوفه سال گذشته قابل استحصال بود.

کریمی خاطرنشان کرد: این برنامه هر ساله همزمان با سراسر کشور و به صورت نمادین در شهر سنندج برگزار می‌شود که نوعی اطلاع‌رسانی در زمینه پیامدهای منفی استفاده از مواد مخدر خواهد بود.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان کردستان با قدردانی از مجموعه نیروهای نظامی و انتظامی، مرزبانی و دستگاه‌های عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کردستان، تلاش شورای کردستان را خوب و مثبت ارزیابی و توصیف کرد.
انتهای پیام/79002/ر20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها