امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۱۰:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91658
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 20
«قاسم عطا» سخنگوی فرماندهی نیروهای مسلح عراق اعلام کرد که نیروهای ارتش این کشور با تلاش تروریست‌های وابسته به داعش برای حمله به پالایشگاه بیجی در ۴۰ ...

«قاسم عطا» سخنگوی فرماندهی نیروهای مسلح عراق اعلام کرد که نیروهای ارتش این کشور با تلاش تروریست‌های وابسته به داعش برای حمله به پالایشگاه بیجی در ۴۰ کیلومتری شمال تکریت مقابله کرده‌اند.

عطا در نشستی خبری که امروز برگزار شده بود تأکید کرد که این عملیات با همکاری نیروهای امنیتی و نیروی هوایی صورت گرفته است.

از سوی دیگر «جمیل الشمری» فرمانده پلیس دیالی اعلام کرد که منطقه منصوریه در شرق بعقوبه را به صورت کامل از کنترل تروریست‌های داعش خارج کرده است.

بر اساس این خبر در این عملیات دست کم ۲۰ تروریست کشته شده و ۸ خودروی زرهی داعش نیز نابود شده است، منطقه منصوریه در ۳۵ کیلومتری شرق بعقوبه واقع شده است.

فرمانده پلیس دیالی تأکید کرد که عشایر و نیروهای امنیتی برای اجرای این عملیات همکاری خوبی با هم داشته‌اند. پیشتر یک منبع آگاه در استان دیالی اعلام کرده بود یک سرکرده تروریست‌ها به همراه ۳ عضو دیگر داعش در المنصوریه به دست نیروهای داوطلب عشایر عراقی در این منطقه کشته شده‌‌اند.

انتهای پیام/ب 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها