امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91659
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه ال‌بی‌سی لبنان، استقلال‌طلبان هوادار روسیه در اوکراین موافقت کردند تا در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از شبکه ال‌بی‌سی لبنان، استقلال‌طلبان هوادار روسیه در اوکراین موافقت کردند تا در مذاکرات صلح که قرار است روز جمعه برای پایان دادن به ناآرامی‌های منطقه شرق اوکراین برگزار شود، شرکت کنند.

خبرگزاری اینترفکس روسیه روز پنجشنبه، به نقل از یکی از رهبران منطقه استقلال‌طلب دونتسک اعلام کرد: توافق شده است تا یک دور از رایزنی‌هایی روز 27 ژوئن (5 تیرماه) در دونتسک برگزار شود.

در عین حال، «جان کری» وزیر خارجه آمریکا،امروز، پنجشنبه، بعد از دیدار با «لوران فابیوس» وزیر خارجه فرانسه، اعلام کرد که روسیه باید از استقلال‌طلبان هوادار روسیه در اوکراین بخواهد که ظرف چند ساعت آینده سلاح‌هایشان را زمین بگذارند.

وی به خبرنگاران در پاریس گفت: ما به توافق کامل رسیدیم که روسیه باید ظرف چند ساعت آینده نشان دهد که به خلع سلاح جدایی‌طلبان کمک می‌کند و آنها را ترغیب می‌کند تا خلع سلاح شوند و از آنها می‌خواهد که سلاح‌هایشان را زمین بگذارند و بخشی از فرایند قانونی شوند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها