امروز : سه شنبه ۴ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 26
۱۸:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91668
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد فتحعلی سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان با شیخ عبدالامیر قبلان نائب رئیس مجلس اعلای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمد فتحعلی سفیر جمهوری اسلامی ایران در لبنان با شیخ عبدالامیر قبلان نائب رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان ملاقات و در خصوص تحولات منطقه و لبنان گفت‌وگو کرد.

شیخ عبدالامیر قبلان در این ملاقات با اشاره به عملیات تروریستی اخیر در لبنان و اقدامات گروه داعش در عراق اظهار داشت: باید با اتحاد با یکدیگر در مقابل تروریسم بایستیم و جمهوری اسلامی ایران سردمدار مبارزه با تروریسم در منطقه است.

نائب رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان با اشاره به جایگاه ممتاز جمهوری اسلامی ایران در منطقه، هدف نهایی تحولات اخیر گروه‌های تروریستی در عراق را ایجاد تغییر در مسیر تحولات منطقه ارزیابی کرد.

سفیر جمهوری اسلامی ایران نیز ضمن تشریح آخرین وضعیت تحولات منطقه بر ضرورت هوشیاری ملت‌های منطقه در مقابله با توطئه‌های تفرقه افکنانه دشمنان تأکید کرد و نتیجه اقدامات گروه‌های تروریستی در منطقه را تأمین کننده منافع رژیم صهیونیستی عنوان کرد.

فتحعلی با استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ضرورت مقابله حکیمانه و مدبرانه با توطئه‌های اخیر اظهار داشت: علما و مراجع دینی در شرایط کنونی لبنان و منطقه وظیفه حساسی برعهده داشته و رهنمودهای روشنگرانه آنها می‌تواند نقش بسزایی در خنثی کردن توطئه دشمنان داشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها