امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۰:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91701
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 142
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری ظهر امروز در همایش بزرگ منادیان وحدت با شعار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله سیدهاشم حسینی بوشهری ظهر امروز در همایش بزرگ منادیان وحدت با شعار عزم ملی و مدیریت جهادی، ویژه روحانیت مازندران در مصلای ساری اظهار داشت: همایش امروز، مانور قدرت معنوی روحانیت است.

وی با بیان اینکه روحانیت منزوی نیست، ادامه داد: روحانیت با همه امکانات که بالا‌ترین آن، سخن خداوند و اهل بیت است، در صحنه حاضر است تا همدلی خود را با تشنگان دین ابراز کند.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور با اشاره به منبر رفتن رسول اکرم(ص) بیان داشت: امروز جایگاه خود را بشناسید و گمان نکنید به منبر رفتن، ما را سبک می‌کند.

وی با بیان اینکه ما باید معارف اهل بیت را انتقال دهیم، ادامه داد: به منبر بروید، طرح مسئله کنید و روضه بخوانید و مردم را به اهل بیت پیوند دهید.

امام جمعه موقت قم با اشاره به وجود تهدیدهای مختلف و در عین حال فرصت‌های فراوان برای قشر روحانیت، تصریح کرد: امروز جوانان ما را از درون خانه‌ها، به سمت ابتذال می‌برند.
 
این مسئول با بیان اینکه ما تنها به حضور قشر پیر جامعه در مساجد اکتفا نکنیم، اذعان داشت: روحانیت، باید نسل جوان را به مصلاها و مساجد هدایت کنند.

وی با بیان اینکه روحانیون در کشور، پویا، زنده و حرکت آفرین هستند، گفت: دشمن با تمام وجود، سفره جاذب خود را در دانشگاه‌ها، مراکز و پارک‌ها پهن کرده است و ما باید تلاش و فعالیت کنیم و در مقابل نقشه آنها ایستادگی کنیم.

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به نقش مرزبانی روحانیت در کشور اظهار داشت: روحانیت در طول دوران حیات خود کارنامه درخشانی دارد و در هشت سال دفاع مقدس لباس رزم پوشیده و از مرزهای جغرافیایی کشور صیانت کرده و امروز حافظ افکار مردم است.

مدیر حوزه‌های علمیه کشور تشریح کرد: اگر حدود مرزها در عراق مشخص و پاسداری می‌شد، امروز وضعیت این کشور این‌گونه نبود.

حسینی بوشهری خطاب به روحانیون حاضر اذعان داشت: در شبانه روز، ساعتی را برای ارتقای سطح معلومات خود در نظر بگیرید و با مطالعه، سرمایه دانش خود را بالا ببرید.

وی با بیان اینکه روحانیان خودباوری و امید را در مردم تقویت کنند، افزود: خیرخواهانه با مسائل کشور برخورد کنید.
انتهای پیام/86033/الف30
برچسب ها:
آخرین اخبار