امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91722
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۱۶
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با پایان مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی 2014 برزیل، آمارهای این مرحله از سوی فیفا منتشر شد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با پایان مرحله گروهی رقابت‌های جام جهانی 2014 برزیل، آمارهای این مرحله از سوی فیفا منتشر شد که در بخش تعداد پاس، تیم ملی ایران در 3 بازی آماری تأسف‌آور را از خود به ثبت رسانده و در این جدول در جایگاه سی و دوم قرار گرفت.

تیم ملی ایران در حالی در 3 بازی آمار نگرا‌ن‌ کننده 950 پاس را به ثبت رساند که تعداد پاس‌های تیم ملی آلمان از همین تعداد مسابقه 2120 پاس بود و جالب اینکه تیم ملی اسپانیا، ناکام بزرگ جام جهانی 2014 با تعداد پاس 2071 در جایگاه دوم قرار گرفت.

نکته جالب اینکه در این جدول به جز ایران تمام 31 تیم دیگر جام، تعداد پاس‌های بالاتر از 1000 پاس را به ثبت رساندند تا جایی که تیم ملی یونان، تیم سی و یکم جدول تعداد پاس‌ها با تعداد پاس 1095 در رده سی و یکم و قبل از ایران ایستاد.

دراین جدول تیم‌های آلمان، اسپانیا، آرژانتین اول تا سوم شدند و در جایگاه آخر نیز تیم‌های اکوادور، یونان و ایران آخر شدند.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها