امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۷:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 9173
تاریخ انتشار: ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۵:۴۳
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، نمایشگاه‌های «مدرسه انقلاب» در دبیرستان‌های کشور از 14 تا 25 بهمن امسال برپا شد. «پاسداری از ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبری فارس «توانا»، نمایشگاه‌های «مدرسه انقلاب» در دبیرستان‌های کشور از 14 تا 25 بهمن امسال برپا شد.

«پاسداری از ارزش‌های انقلاب در سطح مدرسه و پرچمداری آرمان‌های انقلاب در محیط دانش‌آموزی»، «تقویت احساس تعلق قلبی دانش‌آموزان با امام (ره)، انقلاب و شهدا»، « بازخوانی سخنان حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در مقاطع خاص پس از پیروزی انقلاب»، «تقویت بینش دانش‌آموزان نسبت به هویت اسلامی و تقویت ایمان آنها به مبانی اسلام و انقلاب»، «تعمیق بصیرت، قدرت تفکر و تحلیل انقلابی در میان دانش‌آموزان»، «شناخت سیر تاریخی، اصول ارزشی و دستاوردها و چالش‌های انقلاب اسلامی»، «همسوسازی نهادها و تشکل‌های همراه و مرتبط با جنبش دانش‌آموزی» و «تقویت مهارت‌های متنوع و مرتبط با برگزاری نمایشگاه در مسئولان و فعالان انجمن مدارس» از جمله اهداف این نمایشگاه بود.

برگزیدگان این جشنواره در بخش مدارس پسرانه در مراکز استان‌ها شامل رتبه اول مدرسه حضرت رسول اکرم (ص) از استان آذربایجان شرقی و رتبه دوم مدرسه شهید رجایی (۲) از استان گیلان و در شهرستان‌های تابعه شامل رتبه اول مدرسه شهید دستغیب از شهرستان مرودشت استان فارس و رتبه‌ دوم به صورت مشترک، مدرسه شهید مطهری از شهرستان آزادشهر گلستان و امام شافعی از شهرستان رضوان‌شهر گیلان است.

برگزیدگان این جشنواره در بخش مدارس دخترانه در مراکز استان‌ها شامل رتبه اول مدرسه حضرت آمنه از همدان و رتبه دوم مجتمع علوم پزشکی از استان فارس و در بخش شهرستان‌های تابعه شامل رتبه اول مدرسه علوم و معارف صدرا از شهرستان استهبان و رتبه دوم مدرسه حضرت خدیجه کبری(س) از شهرستان تالش است.

حامد علامتی، دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان اظهار داشت: برگزیدگان این جشنواره نیمه اول تیرماه طی مراسمی تقدیر می‌شوند.

وی در خصوص هزینه این جشنواره گفت: با توجه به ابتکار و خلاقیت دانش‌آموزان، برگزاری این جشنواره‌ها در کل کشور کمتر از ۱۰ میلیون تومان هزینه داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار