امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 17
۲۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91730
تاریخ انتشار: ۶ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۳۰
تعداد بازدید: 386
در این مجموعه مستند بخش هایی از سخنان چندین زن و مرد که خدایی، پیامبری و یا امام زمان هستند پخش و با فریب خوردگان و مریدان این مدعیان دروغین نیز گفت ...

در این مجموعه مستند بخش هایی از سخنان چندین زن و مرد که خدایی، پیامبری و یا امام زمان هستند پخش و با فریب خوردگان و مریدان این مدعیان دروغین نیز گفت وگو می شود. پخش تصاویری از اعترافات این افراد درباره فریب دادن مردم و دادگاه های مربوط به محاکمه آنها و همچنین آسیب دیدگانی که فریب این مدعیان دروغین را خورده اند از بخش های مستند 5 قسمتی "دکان های کاغذی " است.

 Dokanhaye Kaghazi E01 مستند دکان های کاغذی

 

به گزارش پیروان موعود،همه تصاویر این مستند که درگروه مستند شبکه یک تهیه شده، واقعی است و با هدف هشدار به جوانان بویژه افراد تحصیل کرده ساخته شده است تا فریب عرفان های کاذب و دین های دروغین را نخورند.
مدیرگروه مستند شبکه اول سیما همچنین گفت: برای ساخت مستنددکان های کاغذی حدود 4 سال زمان صرف و تصاویر آن با همکاری وزارت اطلاعات تهیه شده است.
به گفته ناصری دکان های کاغذی پخش سخنان مقام معظم رهبری درباره عرفان های کاذب و آیت ا… ری شهری درباره مدعیان دروغین مقدس نما از بخش های مهم این مستند است.
عوامل دست اندرکارمجموعه دکان های کاغذی عبارتند از : تهیه کننده و کارگردان: جهانگربنارش، تصویر بردار و تدوینگر:مهدی بنارش ، محقق : فاطمه طالبی ، تدارکات: صادق طایفی، دستیار تهیه : محمد بنارش ، تیتراژ مسعود منتظری و همچنین همکاری وزارت اطلاعات ، دادگاه ویژه روحانیت.

قسمت چهارم قرار گرفت

 

 

قسمت اول
قسمت دوم
قسمت سوم
قسمت چهارم
 
لینک مستقیم
 
برچسب ها:
آخرین اخبار