امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۳:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91747
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از هفته ششم لیگ جهانی والیبال از ساعت 21 امشب تیم‌های والیبال ایران و لهستان به ...

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از هفته ششم لیگ جهانی والیبال از ساعت 21 امشب تیم‌های والیبال ایران و لهستان به مصاف هم رفتند که در پایان تیم ملی ایران توانست با نتیجه 3 بر یک و با امتیازهای (23-25، 25-16، 25-11 و 25-19) به برتری برسد.

گیم اول:

در آغاز این دیدار هر دو تیم نخستین گیم را پایاپای آغاز کردند. با وجود اینکه ایران توانست اختلاف امتیاز را به عدد 2 برساند، اما لهستانی‌ها موفق شدند به امتیاز برابر 7 برسند و در نهایت هم نخستین تایم استراحت فنی برای لهستان رقم خورد. بعد از این تایم استراحت هر دو تیم بازی را با اختلاف یک امتیاز دنبال می‌کردند که این بار ایران توانست دومین تایم استراحت فنی را به دست آورد. هر دو تیم بازهم با امتیاز برابر کار را دنبال کردند، اما در نهایت لهستان با امتیاز 25 بر 23 ست نخست را پیروز شد.

گیم دوم:

در این گیم بازهم مانند گیم نخست بازی را پایاپای آغاز کردند، اما این بار ملی‌پوشان کشورمان با 3 اختلاف توانستند نخستین تایم استراحت فنی را به نام خود ثبت کنند. قائمی با زدن چند سرویس موثر اختلاف را با حریف به 6 امتیاز رساند. برتری ایران در ادامه این بازی با سرویس‌های خوب سایر بازیکنان ادامه داشت و توانست با نتیجه 16 بر 9 دومین استراحت فنی را به دست آورند. ملی‌پوشان ایران برتری خود را در ادامه این گیم حفظ کردند و توانستند با اختلاف 9 امتیاز و با نتیجه 25 بر 16 به برتری برسند تا نتیجه یک بر یک پیگیری شود.

گیم سوم:

در این گیم هم تیم ملی ایران با عملکرد خوب و با اختلاف توانست با نتیجه 8 بر 4 نخستین استراحت فنی این گیم را به دست آورد. در این گیم هم ایران توانست با ارائه یک بازی جذاب اختلافش را با حریف بیشتر کرده و به استقبال دومین استراحت فنی برود. والیبالیست‌های کشورمان رفته رفته اختلاف را بیشتر کرده و در پایان توانستند با نتیجه 25 بر 11 پیروز این گیم شوند.

گیم چهارم:

در این گیم اما از همان ابتدا بازی پایاپای دنبال شد. بعد از تساوی هر دو تیم در امتیاز 8 ملی‌پوشان ایران توانستند کم‌کم اختلاف را بیشتر کنند تا زنگ دومین وقت استراحت فنی با نتیجه 16 بر 13 به سود ایران به صدا دربیاید. در ادامه این دیدار بازهم برتری ملی‌پوشان کشورمان ادامه داشت که در پایان ایران توانست این ست را هم با نتیجه 25 بر 19 به برتری برسد.

شاگردان کواچ درنهایت با این برد زمینه‌ساز سقوط آسمان خراش‌های لهستان در آزادی شدند.

انتهای پیام/آ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها