امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 21
۲۳:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91759
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
پرویز کاظمی وزیر اسبق کار و رفاه اجتماعی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به عملکرد قوه ...

پرویز کاظمی وزیر اسبق کار و رفاه اجتماعی در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به عملکرد قوه قضائیه در فتنه 88، اظهار داشت: در فتنه سال 88 درهم تنیدگی‌ها و پیچیدگی‌های بسیاری وجود داشت اما قوه قضائیه توانست تا حد بسیاری این موارد را از هم تمیز دهد.

وی افزود: باید به این نکته توجه داشت که نظام استکبار هیچگاه چشم دیدن آرامش در ایران و منطقه را ندارد بنابراین به راه انداختن چنین فتنه‌ای در ایران و امروز در برخی از کشور‌های منطقه به همین دلیل است.

وزیر کار دولت احمدی‌نژاد خاطرنشان کرد: در نابسامانی‌ها قاعدتاً عده‌ای در پشت پرده قرار می‌گیرند و نمی خواهند این نابسامانی‌ها حل و فصل شود و از سوی دیگر عده‌ای هم می‌خواهند نقد کنند اما خود نقد نیز صورت‌هایی دارد که باید به آن توجه شود.

کاظمی با بیان اینکه منتقدان به دو دسته «دلسوز» و «غرض‌مند» تقسیم می‌شوند، گفت: نقد افراد دارای غرض در جهت منافع شخصی و گروهی و یا در جهت تضعیف حکومت است اما نقد افراد دلسوز برای اصلاح امور است.

وی عملکرد قوه قضاییه را در مجموع مثبت دانست و تصریح کرد: قوه قضاییه می‌توانست بهتر و با سرعت و دقت بیش‌تری عمل کند اما باید این را هم در نظر گرفت که فتنه 88 به این سادگی‌ها نبود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها