امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۱۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 91760
تاریخ انتشار: ۷ تیر ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
سید محمدحسین هاشمی گلپایگانی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری ...

سید محمدحسین هاشمی گلپایگانی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) در گفت وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیرامون انتظارات دانشجویان از آموزش عالی گفت: آنچه که ما از آموزش عالی و وزارت علوم انتظار داریم، این است که تعالی محور باشد. بدین معنی که وقتی دانشجو از دانشگاه خارج می شود، درکنار رشد علمی، رشد معنوی نیز کرده باشد.

وی افزود: اما درحال حاظر در آموزش عالی ما چنین نگاهی حاکم نیست. البته با روی کار آمدن فرجی دانا رشد علمی دانشگاه‌ها نیز کُند شده است، چه برسد به رشد معنوی و اخلاقی.

این فعال دانشجویی در ادامه با انتقاد از عزل و نصب‌های بی‌قاعده در دانشگاه‌ها گفت: رویکرد سیاسی در وزارت علوم کاملا مشهود است.

هاشمی گلپایگانی در پایان تاکید کرد: مگر در بین رؤسای دانشگاه‌ها فردی که از تراز علمی بالایی برخوردار باشد وجود نداشت که مسئولان وزارت علوم به تغییر همه آنان دست زدند؟ در تغییر رؤسای دانشگاه‌ها وجود نگاه حزبی و سیاسی که برخلاف شعار رئیس جمهور است را مشاهده می‌کنیم.  
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها